WIF Groep Ronde tafel Riskmanagement 7/11/2011

HighQ organiseert een Ronde tafel bijeenkomst voor vrouwelijke financials en leden van de Women in Finance Groep.  De Ronde tafel vindtplaats op maandag 7 november a.s. op Business Universiteit Nyenrode. Thema’s die deze dag centraal staan zijn: Governance, Risk & Compliance.

 

“Governance, Risk & Compliance is een excuus waarachter we ons allen verschuilen zonder te weten wat het precies voorstelt."

“Zonder erkenning van de factor mens als beperkende factor wordt het nooit wat met interne beheersing en risicomanagement.”


Over Leen Paape

Gastspreker vanuit Nyenrode Business Universiteit Leen Paape is Decaan van Degree Programs & Research
en tevens lid van het Executive Committee. Daarnaast is Leen hoogleraar voor het vak bestuurlijke informatieverzorging ten behoeve van de accountants- en de controllers-opleiding. Daarvoor was hij als Executive Director verbonden aan Protiviti Independent Risk Consulting en Partner binnen PricewaterhouseCoopers (PwC), waar hij verantwoordelijk was voor de uitbouw van de dienstverlening op het terrein van governance & compliance vraagstukken, risicomanagement en internal audit services in Nederland.

 

Bekijk hier de uitnodiging.

 

Programma
Datum:       maandag 7 november a.s.
Doelgroep: vrouwelijke financials
Kosten:      HighQ vraagt een vrijwillige bijdrage van € 20,-
Sponsor:    de volledige opbrengst van deze bijeenkomst gaat naar stichting Pink Ribbon.
Tijd:            16:00 - 19:00 uur (incl. pauze met broodjes)
Locatie:      Business Universiteit Nyenrode, Breukelen

Zaal:           De Arena. Deze zaal zit in het Plesmanpaviljoen.

Voorzitters: Sanne IJpelaar en Nancy Bastiaansen

 

Aanmelden
Aanmelden kan via events@highq.nl

De Ronde tafel biedt ruimte voor maximaal 25 deelnemers.